Σάββατο 30 Μαΐου 2015

Τα νέα από τον 8ο επίσημο αγώνα της ποδοσφαιρικής ομάδας του Δικαιόπολη, για την περίοδο 2014-2015, με αντίπαλο την ομάδα του Δ.Σ. Ξάνθης

Το πρώτο τρίποντό της στο 31ο Πανελλήνιο Ποδοσφαιρικό Πρωτάθλημα Δικηγορικών Συλλόγων, πήρε στον 8ο επίσημο αγώνα της η ποδοσφαιρική ομάδας του Δικαιόπολη, για την περίοδο 2014-2015, που τελικά δεν διεξήθχη αφού η αντίστοιχη ομάδα της Ξάνθης δεν προσήλθε στο γήπεδο και ο αγώνας κατοχυρώθηκε με σκορ 2-0 υπέρ της ομάδας των Γιαννιτσών. Με απόφαση της Διοίκησης τα δύο γκολ θα καταλογισθούν στον Giades, προκειμένου να φτάσει στα τέσσερα τη φετινή σεζόν και ν’ ανέβει η ψυχολογία του για το επόμενο πρωτάθλημα.